خدمات ما همانند توانایی های شما نامحدود است

با ورود به دنیای او-سپیس، کار با سرگرمی و سرگرمی با کار تلفیق خواهد شد. ما تمام احتیاجات شما را در نظر می گیریم، جزئیات را به دقت بررسی می کنیم و سبک زندگی را فراهم می سازیم که به طور کامل با خواسته های شما تطابق داشته باشد. کافی است تنها به نیازهای خود اشاره کنید تا ما در سریعترین زمان ممکن برایتان مهیا کنیم.

فضای بیرون

اوسپیس محیطی خارق العاده را فراهم می کند تا امکان برگزاری رویدادها در آن وجود داشته باشد؛ به گونه ای که مرز تجارت و لذت بردن از زندگی تا حد ممکن کمرنگ گردد. ما به شدت استفاده از این فضا در هر مکانی را توصیه می کنیم.

لاونج استراحت

در یک روز کاری سخت پس از درگیری ها و مشکلات شغلی، باید اندکی به استراحت پرداخت تا بتوان کارهای باقی مانده را به شکلی مناسب دنبال کرد. در اختیار داشتن فضایی مناسب برای استراحت، می تواند شما را در دستیابی به اهداف تان یاری کند. او-سپیس مکانی را فراهم می سازد تا در آن احساس راحتی داشته باشید و بتوانید با نوشیدن قهوه، پر انرژی تر از قبل به کسب و کار خود باز گردید.
ت

غذا و نوشابه

غذا خوردن یکی از بهترین لذت های زندگی است و به همین دلیل باید به آن اهمیت زیادی داده شود. فراهم کردن وعده ای مناسب که بتواند علاوه بر تامین نیازهای شما، تجربه ای بی نظیر را به همراه داشته باشد، کار آسانی نیست. ما به شما قول می دهیم که بهترین طعم و مزه را برایتان به ارمغان بیاوریم. اگر خواهان منوی اختصاصی ماهانه برای دفتر کار خود هستید و یا آنکه می خواهید به هنگام بازگشت به خانه از بیرون شام تهیه کنید، ما بهترین گزینه هستیم و خواسته های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم.

در این قسمت بخشی از خدماتی که ما در مکان های مختلف ارائه می کنیم، آورده شده است. ما پیشنهاد می دهیم که در هر فضای اداری اوسپیس، تا جای ممکن از این خدمات و امکانات استفاده کنید.

برنامه ریزی مراسم ها

 شامل هر آنچه برای مراسم خصوصی خود نیاز دارید

خدمات پارک و اجاره ماشین

امکان کرایه، در اختیار قرار دادن راننده و کارواش

خدمات حمل و نقل

 جا به جایی بین او-سپیس و ایستگاه های مترو

خشکشویی

 

 خشکشویی، خیاطی، واکس کفش

سلامتی

 بسته های ویژه بیمه و خدمات سیار

فروشگاه

 لباس و سایر اجناس

اتومبیل

 امکان کرایه، در اختیار قرار دادن راننده و کارواش

مراقبت از کودک

 قابل اعتماد، ایمن و راحت

پیلاتس و یوگا

 کلاس های اختصاصی و گروهی

پشتیبانی فنی

 هر چه نیاز دارید به صورت 24 ساعته و همه روزه در دسترس خواهد بود

کارمندان

افرادی که در تمام ساعات در دسترس قرار دارند

خدمه

 وظایف کوچک را به آن ها بسپارید و در زمان و کار خود صرفه جویی کنید

کتابخانه

 مجموعه ای از بهترین هفته نامه ها، ماهنامه ها و کتاب های جهانی

اتاق درمان

کافی است به این مکان مراجعه کنید و کمی به خودتان برسید

فضای خواب

 برای آنکه بهترین خواب نیمروزی را تجربه کنید

تندرستی

محلی کوچک، راحت و مناسب